Docent nog niet bekend
Een enthousiaste en gekwalificeerde docent uit ons team verzorgt de lessen.
In de schoolvakantie kan je een hele dag naar de Theaterschool! Onze docenten gaan in één dag een voorstelling maken met de hele groep.
Heerlijk de hele dag lekker toneelspelen, scènes maken, met z’n allen het verhaal verzinnen, repeteren en dan optreden!
Bij de Theaterdagen werken we in groepen in verschillende leeftijdscategorieën: 6-8 jr en 9-12 jr. Iedereen is welkom, je hoeft geen ervaring te hebben met toneelspelen.
De opzet van de Theaterdagen is vooral bedoeld om samen met leeftijdsgenoten een leuke plezierige dag te hebben. De docent werkt altijd vanuit een thema, boek, verhaal of andere inspiratiebron. Samen maken we in 1 dag een voorstelling en die spelen we in de Theaterzaal.
Thema 22 oktober (6-8 jr): Waarvoor sta jij op?
Ik doe ze wel voor je open,
die gordijnen,
want daarachter
is de zon volop aan het schijnen.
Soms lijkt het leven even lastig en hebben jij of je ouders of je broertje of zusje geen zin om je bed uit te komen… Maar ook dan is er nog heel veel moois om aan te denken: aan de liefde voor je familie, voor je vrienden, voor pinguïns, maar ook voor appeltaart, voor de meester, voor een vlinder, voor….? Wat helpt jouw ouders hun bed uit? En waar sta jij voor op? We maken een voorstelling geïnspireerd op het boek: Ben je vergeten dat er babygeitjes bestaan?
Spelenderwijs werken we aan:
Wij verzorgen fruit, koekjes, en drinken. Kinderen nemen hun eigen lunch mee.
Een enthousiaste en gekwalificeerde docent uit ons team verzorgt de lessen.