Menu

JongerenPodium Takeover Leidsche Rijn

Speel je de sterren van de hemel in een professionele setting? Pak je Podium & join the Takeover!

https://youtu.be/NAioAcySFdA

Wil jij meedoen in 2026? Aanmelden voor theater kan bij Theaterschool Utrecht.

In Podium Takeover krijgen jongeren de sleutels van Podium Hoge Woerd. Het project begint met een kick-off op 1 februari 2026 waarna je in acht wekelijkse coachingsessies toewerkt naar de Takeover van Podium Hoge Woerd. Kies uit één van de verschillende coachingtrajecten en werk toe naar een show op 11 april 2026 waarin alles samenkomt. Je kan je aanmelden voor:

  • Dans
  • Muziek
  • Theater (bij TSU)
  • Vormgeving
  • Techniek

Je krijgt zelf een grote rol in het creatieve proces. Samen met de groep jongeren die zich opgeven voor theater, maken we het verhaal en de scènes. We gaan brainstormen, maken, verzinnen, spelen, repeteren etc. Het resultaat is een unieke voorstelling waarin de creativiteit en talenten van de deelnemers centraal staan – een show van en door jongeren. Coach Nelly is theatermaker en gaat samen met de groep iets moois maken! Wil je meedoen? Geef je dan snel op! We starten op 1 februari. Doe je mee?

Onderstaand de planning van de bijeenkomsten en repetities

Kick-Off 14.00-17.00 uur

  • Zondag 1 februari = Podium Hoge Woerd

Workshops 19.00 -21.00 uur

  • Maandag 2 februari = CultuurCampus
  • Maandag 9 februari = CultuurCampus
  • Maandag 23 februari = CultuurCampus
  • Maandag 2 maart = CultuurCampus
  • Maandag 9 maart = CultuurCampus
  • Maandag 16 maart = Podium Hoge Woerd of CultuurCampus
  • Maandag 23 maart = CultuurCampus
  • Maandag 30 maart = Podium Hoge Woerd of CultuurCampus
  • Maandag 6 april = Inhaalmoment
  • Dinsdag 7 april = Generale Repetitie
  • Zaterdag 11 april = Show = Podium Hoge Woerd

Meer informatie kan je terugvinden op de pagina van Podium Takeover 2026.

Over de docenten

Nelly Patist

Opleiding: Docent Theater ArtEZ en On The Movie Amsterdam Nelly is in 2022 afgestudeerd aan de opleiding Docent Theater ArtEZ Arnhem en werkt nu als theaterdocent en -maker bij verschillende (jeugd)theaterscholen. Als docent wil Nelly blijven leren, zeker van kinderen. Hun fantasie, lef en energie inspireren haar. In haar lessen staan de ideeën van de groep voorop en daarnaast wordt de groep uitgedaagd om op verschillende manieren kennis te maken met het theatervak. Leren vanuit plezier is waar Nelly als docent naar streeft. In haar werk doet Nelly onderzoek naar de samenwerking tussen film en theater. Naast haar werk als theaterdocent is zij ook actief als filmdocent en videograaf.