9 jan - 6 nov 2027Musicalgroep lotgenotencontact
Ik ben Mimi Dekker en lid van Turner Contact Nederland.
Dat is een lotgenotenvereniging voor meisjes en vrouwen met het Syndroom van Turner. Een aandoening waarbij een groeistoornis en onvruchtbaarheid voorop staan.
We hebben als lotgenoten veel aan elkaar. Geïnspireerd door een collega uit België heb ik een musicalproject bedacht waarbij we doormiddel van (bestaande) liederen onze ervaringen willen delen. Er doen 9 vrouwen en drie meisjes van een jaar of 10 mee. Een groot deel ervan heeft ervaring met zingen/theater/musical.
We willen er graag een mooie voorstelling van maken en deze opvoeren voor onze lotgenoten, ouders van meisjes met Turner én overige familie en vrienden. En wel in jullie theater.
We zijn op zoek naar iemand die ons hierin kan begeleiden. Omdat we verspreid door Nederland wonen willen we zoveel mogelijk de voorbereidingen apart doen en tussendoor met elkaar oefenen.
Maar wat ik al zij, we willen hier wel begeleiding bij. Concreet:
In januari 2027 een algemene cursus
In april aan de gang met de voorstelling zelf
In juni 1x met de voorstelling die dan al vorm heeft
Eind oktober met de tips die we dan hebben meegekregen
In november de generale
Wij zouden dat dan óók nog graag in het weekeinde willen. De vraag aan jou is of dit voor jou óf voor één van je collega's mogelijk is en wat dat dan (ongeveer) zou gaan kosten.
Ik hoor het graag!