Menu

Kom kijken naar het HUISgezelschap! Voorstelling: De Vrouw Met De Baard22 mei 2024

Kom kijken naar de jaarproductie 2023/2024 van het Huisgezelschap van Theaterschool Utrecht.

Een voorstelling over uw wereld en de onze, over de absurditeit van onze systemen en relaties maar ook vooral over de menselijkheid in al haar facetten. Een feest van liefde met een ode aan de twijfelende mens!

Kom naar ons circus en laat je betoveren! We hebben mooie verhalen vol schijn en illusie en ook een heel klein beetje werkelijkheid. Verbaas je over een bonte stoet artiesten, politici, journalisten en andere ploeteraars. Succesvol en gelukkig willen ze zijn. Het lijkt ze écht te lukken, en dan gaan ze toch onderuit. Een voor een. Is het zo moeilijk om de juiste keuzes te maken?

De voorstelling wordt op drie verschillende dagen gespeeld:

vrijdag 31 mei 20.00 uur
zaterdag 1 juni 20.00 uur
zondag 2 juni 15.00 uur

Oorspronkelijke tekst: Koos Terpstra

Regie: Maxime Vandommele

CAST: Annika Meerman, Carla Jeurissen, Diego Schorr, Esther van Rooijen, Eward Postma, Joël Mooij, Liza Erren, Maaike Janssen, Maaike Schuilenburg, Nikki te Grotenhuis, Peter Knudsen, Petra Remmen

Ander nieuws

Domplein blijft open voor theater

lees meer

Open HUIS 7 september - volg een proefles!

lees meer

Nieuwe vacatures online! Kom jij ons bestuur versterken? Of Word jij onze stagiair Marketing en Communicatie?

lees meer
Terug naar overzicht