Menu

Domplein blijft open voor theater15 jul 2024

Graag geven we een update van de situatie op onze locatie Domplein 4-5.

Zoals je misschien al in de pers hebt gelezen is Domus (de organisatie die locatie Domplein beheert en onder andere lokalen huurt) failliet verklaard. Dit faillissement heeft gelukkig geen impact op de plannen van Theaterschool Utrecht. Vanuit de curator van Domus hebben we toestemming gekregen om onze activiteiten op het Domplein voort te zetten. Concreet houdt dit in dat onze cursussen: zomer- en najaarscursussen ongewijzigd doorgaan. Ook de opvolgende seizoenen (voor- en najaar 2025) vinden doorgang op het Domplein.
We werken nauw samen met de Gemeente en houden onze cursisten en relaties op de hoogte via de updates op onze website.

We kijken er naar uit om jullie te ontvangen tijdens het nieuwe cursusseizoen.
Voor nu wensen we jullie allemaal een hele fijne zomer toe.

Tot snel op het Domplein!

Met vriendelijke groet,
Team TSU

Ander nieuws

Open HUIS 7 september - volg een proefles!

lees meer

Nieuwe vacatures online! Kom jij ons bestuur versterken? Of Word jij onze stagiair Marketing en Communicatie?

lees meer

Theaterschool Utrecht speelt theater voor Keti Koti

lees meer
Terug naar overzicht