CursussenTheater4Daagse in de zomer: Solo
Zin om deze zomer met theater bezig te zijn, maar dan eens op een andere manier? Verken je spelmogelijkheden met een fris perspectief in de Theater4Daagse: Je lichaam als instrument. Vier avonden lang gaan we op een speelse, verrassende manier aan de slag met fysiek spel. Geen teksten, geen vaste rollen – alleen jij, je lijf en de verbeelding.
Deze avond is een onderdeel van de Theater4Daagse.
Wat gaan we doen?
Elke avond heeft een ander thema, maar het uitgangspunt is steeds hetzelfde: hoe kun je met je houding iets vertellen. Wat zegt je houding, je beweging, je tempo. In groepswerk én solo’s onderzoek je hoe je met je lichaam vertelt – zelfs zonder woorden. Elke avond heeft een eigen focus, maar samen vormen ze een traject waarin je werkt aan bewustzijn, expressie, samenwerking en een persoonlijke solo.
Donderdag 24 – Solo
Je sluit de cursus af met een eigen solo. Eerst verzin je een klein verhaal of uitgangspunt, en dan geef je daar een fysieke vertaling aan. Niet perfect, wel persoonlijk – en helemaal van jou.
Voor wie is dit?
Voor iedereen die van spelen houdt en zin heeft om iets nieuws te proberen. Een beetje ervaring met theater of beweging is fijn, maar geen must. Plezier staat voorop!
Twijfel je of het iets voor je is? Stuur gerust een berichtje.
Je kunt je opgeven voor de hele Theater4Daagse, maar ook voor losse avonden. We bouwen de avonden een beetje op elkaar voort, dus meedoen aan alles is wel het leukst.
Je hebt voorrang als je aanmeldt voor de hele reeks.
Maandag 21 juli t/m donderdag 24 juli:Theater4Daagse in de zomer: Je lichaam als Instrument
Maandag 21 juli: Theater4Daagse in de zomer: Samen bewegen
Dinsdag 22 juli: Theater4Daagse in de zomer: Jij in beweging
Woensdag 23 juli: Theater4Daagse in de zomer: Lichaamsverhaal maken
Tip: aanmelden voor de reeks is voordeliger dan aanmelden